Tandemservis NAJA / Tandemservis NAJA RS

tricycle for racing and also for touring - Tandemservis Naja

Tricycle Tandemservis NAJA is meant for safe ride of people with stability problems. This model is very flexible and can be delivered in customization with rigid or suspended fork and on 28″ (road) or 26″ (mountain) wheels. It is based on the JUMBO model but it has woman frame geometry, and we currently deliver it only with double main tube. That means that there is one large tube and a smaller diameter tube above it. This solutions gives the frame needed stiffness and lifetime.

Components for this trike can be chosen from our price list which includes not only rigid fork and basic components but also suspension fork and top components like Shimano Deore or XT. For the “RS” version, we offer lightweight road components as well.

Tricykl Tandemservis NAJA je určen pro bezpečnou jízdu osob, které mají problémy se stabilitou. Model je velice variabilní a může být v úpravě s pevnou, nebo odpruženou vidlicí a na kolech  700c (silničních), nebo standardních 26″ (horských). Tento model je založen na základě modelu JUMBO, jen má dámský rám a momentálně jej dodáváme pouze s dvojitou hlavní rámovou trubkou, která zvyšuje tuhost a pevnost celé tříkolky.  Nosnost této tříkolky je 120kg. Pro bezpečnou jízdu je tříkolka vybavena pohonem obou zadních kol, což umožňuje rozjezd a pohyb po mokrém, kluzkém nebo nezpevněném povrchu. Obě zadní kola jsou brzděna mechanickou, nebo hydraulickou kotoučovou brzdou, která dokáže zastavit tricykl bez smyku na velmi krátké dráze a velkou měrou se podílí na bezpečné jízdě. U tříkolky je možná volba rozchodu zadních kol pro průjezd dveřmi o šířce 80cm nebo 90cm. Hmotnost se podle výbavy pohybuje mezi 16 a 20kg.

Verze RS je určena pro sportovní či závodní použití a odlišuje se komponentovým vybavením, které je vhodné pro tento typ použití.

2 Comments:

  1. Dobrý den,mnel bych zájem o turistickou trikolku.muzete mi poslat přiblizni cenik

  2. dobrý večer,před třemi lety jsem prodělal mozkovou mrtvici a mám problém s balancí (do té doby jsem žil aktivním životem(marathon,MTB,paragliding i motor atd.chtěl bych se vrátit zpět ke kolu a trike bike by bylo jistě dobrá volba,není v mých možnostech si takový stroj postavit(max. zkompletovat to bych jistě svedl)raději bych to nechal profíkům…. děkuji PF 604222691

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Captcha *