Tandemservis JUMP BOY

Jump Boy is very comfortable and sporty tandem

Celoodpružený tandem, který je primárně určen pro jízdu v náročném terénu. Může být ale alternativou i pro ty, kteří hledají maximální komfort, ale plánují jezdit jen po asfaltových, či jinak dobře zpěvněných silnicích.

Toto je bez jakýchkoliv debat náš top model. Naprosto unikátní stroj s předním i zadním odpružením, u kterého už je z prvního pohledu jasné, že jde o kolo určené pro velká dobrodružství v těžkém terénu. A pro tyto výzvy máme v nabídce i patřičné komponenty jako jsou odpružené vidlice, Deore, či XT komponenty či Schwalbe Black Jack pneu. Pokud byste chtěli své budoucí dvojkolo osadit jinými komponenty, než máme uvedeny v ceníku, neměl by to být až takový problém. Stačí se nám ozvat.

JUMP BOY je však určen i pro ty, kteří hledají jen maximální možný komfort a do náročných terénu se pouštět nebudou. I pro ně máme v nabídce komponenty a vybavení, které jim bude sedět.

A nezapomeňte, že i JUMP BOY umíme vyrobit ve skládací verzi. A i když má náš skládací mechanismus velmi dobré a otestované vlastnosti, pro jízdu v terénu doporučujeme mít pevný neskládací rám.

One Comment:

  1. Prosím o zaslání ceníku pro tandem jump boy. Děkuji

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Captcha *