Tandemservis JUMP BOY

Jump Boy is very comfortable and sporty tandem

Celoodpružený tandem, který je primárně určen pro jízdu v náročném terénu. Může být ale alternativou i pro ty, kteří hledají maximální komfort, ale plánují jezdit jen po asfaltových, či jinak dobře zpěvněných silnicích.

This is our top model without any doubt. A unique machine with front and rear suspension. From the first sight you can see that this is a bike for the true adventure off the roads and we offer components needed for such challenges as well. You can have it with good quality front suspension fork, Deore or XT components (or other, if you want), Schwalbe Black Jack tires etc.

Toto je bez jakýchkoliv debat náš top model. Naprosto unikátní stroj s předním i zadním odpružením, u kterého už je z prvního pohledu jasné, že jde o kolo určené pro velká dobrodružství v těžkém terénu. A pro tyto výzvy máme v nabídce i patřičné komponenty jako jsou odpružené vidlice, Deore, či XT komponenty či Schwalbe Black Jack pneu. Pokud byste chtěli své budoucí dvojkolo osadit jinými komponenty, než máme uvedeny v ceníku, neměl by to být až takový problém. Stačí se nám ozvat.

JUMP BOY je však určen i pro ty, kteří hledají jen maximální možný komfort a do náročných terénu se pouštět nebudou. I pro ně máme v nabídce komponenty a vybavení, které jim bude sedět.

A nezapomeňte, že i JUMP BOY umíme vyrobit ve skládací verzi. A i když má náš skládací mechanismus velmi dobré a otestované vlastnosti, pro jízdu v terénu doporučujeme mít pevný neskládací rám.

One Comment:

  1. Prosím o zaslání ceníku pro tandem jump boy. Děkuji

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Captcha *