Tandemservis GAMAL

Our low step frame tandem Gamal

V podstatě jde o stejný rám, jako u modelu ICE`n FIRE. Jeho zadní část je však upravena pro nízký nástup. Proto je vynikající pro jezdce s omezenou pohyblivostí, případně pro starší jezdce. Je možné jej vyrobit také ve skládací verzi.

Tento model byl navržen s obrazem starších lidí v naší hlavě, ale jak jsme psali výše, uživatelů může být mnohem více než jsou jen senioři. Může se vám rám Gamalu prostě jen líbit, a nebo máte postiženého partnera, který by se na kolo s klasickým rámem jen stěž dostával.

Jak je již u našich rámů zvykem, ruční výroba umožňuje, aby bylo kolo postaveno pro vysokého kapitána a malého spolujezdce, ale i naopak. Jen musíte mít na paměti, že tandem s tímto rámem, je mnohem méně tuhý, než s klasickým rámem, tudíž nění možné jej používat v terénu, nebo při silových rychlých vyjížďkách. Je to kolo určeno pro pohodové vyjížďky po asfaltových, či dobrých šotolinových cestách.

If you would like to have also the front part of the frame low step, we have to say we are not able to produce such combination, but we can produce the ICE`n FIRE model with very low front part of the frame and low step frame for the stoker.

Pokud byste chtěli postavit kolo, které bude mít právě vpředu nízký nástupní rám, musíme vám říci, že momentálně nejsme schopni, takové kolo postavit. Na druhou stranu bychom ale byli schopni postavit model ICE`n FIRE s velmi nízkou přední částí rámu a standardní zadní částí.

 

Gamal is a tandem with low step frame which can be produced as a folding tandem as well.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Captcha *