Tandemservis TRIPLET

triplet from Tandemservis has name Tripplet
Za dobu existence značky Tandemservis jsme již vyrobili několik tandemů. Některé z nich byly dokonce vybaveny nastavitelných šlapáním pro děti, které pak rostlo s nimi. Toto kolo musí být vyspecifikováno na základě podprobné debaty mezi námi a budoucími majiteli o tom, jak jej míní používat, kdo na něm bude jezdit a jaké jsou jejich představy o celém tomto cyklistickém “autobusu”.

Opravdu musíte vědět, proč chcete takové kolo a předchozí zkušenost s tandemy je opravdu na místě. Pokud ji nemáte, doporučujeme zkusit si nějaký tandem půjčit a vyzkoušet si, jak se vlastně ve dvou jezdí. Pak budete mít jistou představu o tom, jak se jezdí ve třech, a nebude zase takový velký probém, s vámi vymyslet specifikaci tripletu.

Triplet neumožňuje postavit rám tak, aby různě vysocí lidé seděli na různých pozicích. V podstatě jde o to, že nejvyšší musí být kapitán a za ním pak sedí spolujezdci od největšího po nejmenšího. Vyjímkou jsou malé děti, pro které jsme schopni postavit triplet s nastavitelnou výškou šlapání, která s ním “poroste” a proto je možné, aby dítě sedělo uprostřed.

Triplet můžeme postavit i s rozkládacím rámem, díky kterému můžete kolo rozložit na tři části a poté jej složit jen do tandemu. Ale to už je téměř “custom project”, na který bychomměli čas jen v zimě.

4 Comments:

 1. Vážený zástupca TANDEMSERVIS.cz,

  sme mladá rodina (2 rodičia + 2 deti). Keďže chlapci (5 a 3 r.) sa len nedávno naučili bicyklovať (predtým odrážadlo, teraz v prípade potreby TRAIL-GATOR) tak mi napadlo, že pomocou TRIPLET-u + trailgator by sme vedeli realizovať oveľa dlhšie výlety.
  Môžete mi prosím povedať aká je orientačná cena (aj keď si dovolím mať realny, odhad), napíšte mi prosím, vašu min. a max. cenu (príp. od čoho závisí).
  Pokiaľ to je možné zaujíma ma aj rozdiel v skladacej a pevnej verzii.
  Vopred ďakujem za odpoveď a držím palce!
  S úctou
  L. Korán +421 905 32 66 12

 2. Ladislav Korán

  Prešlo viac ako 6 mesiacov a žiadna odpoveď…
  Škoda!
  L. Korán

 3. Dobrý den,
  obracejte se, prosím, na pana Lednickéhona email info@tandemservis.cz

  Přeji příjemný den,
  Honza Galla
  AZUB BIKE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Captcha *