Tandemservis NAJA U

Tandemservis Naja U is a trike with low step frame - tricycle
Velmi populární tříkolka s nizkým nástupním rámem pro jednoduché nastupování a vystupování. Rám je dostatečně tuhý pro  běžné ježdění po silnicích, ale výlety do terénu moc nedoporučujeme. Pro pravidelné jízdy po lesních či polních cestách bychom raději volili tricykl JUMBO či NAJA.

Zde není až tolik co popisovat. NAJA U je zkrátka velmi oblíbenou tříkolkou s nízkým nástupním rámem, který není jen elegantní, ale také usnadňuje nasedání a vysedání starším lidem, nebo cyklistům s výrazně omezenou pohyblivostí. Stejně jako NAJA, nebo JUMBO, i NAJA U může být vybavena širokou škálou komponent a doplňků. Výsledný stroj tak může být lehký a rychlý nejen na rovinách, ale i v kopcích, a nebo o něco těžší, ale zato komfortní včetně odpružené přední vidlice.

4 Comments:

 1. Prosím, cenu tříkolky Naja a dodací dobu? Děkuji za odpověď

 2. dobry den
  Mel bych zajem o trikolku pro seniory( mirny teren, asfalt). Prosim tedy o zaslani ceniku a nejake blizsi specifikace vybaveni.
  Dekuji

  S pozdravem
  Ondrej Kresac

 3. Prosím o cenu na produkt Tandemservis NAJA U.
  Dakujem

 4. Jaroslav Večeřa

  dobry den
  Mel bych zajem o trikolku pro seniory( mirny teren, asfalt cros). Prosim tedy o zaslani ceniku a nejake blizsi specifikace vybaveni.
  Dekuji

  S pozdravem
  Jaroslav Večeřa

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Captcha *