Tandemservis ICE`n FIRE

ICE`n FIRE folding tandem from TandemservisTento tandem je možné využít pro téměř jakékoliv ježdění, které sei jen dokážete představit. Může být vybaven nejen pro pohodové ježdění, ale i pro náročné řádění v terénu. Existuje jak v pevné, tak skládací verzi. 

Tento tandem je vyroben ze slitiny hliníku s označením 7020 a našim cílem bylo vytvoření dvojkola, které by bylo dostatečné tuhé, ale přitom velmi lehké a bylo by vhodné pro jízdu v těžkém terénu. V průběhu času jsme ale zjistili, že jeho využití je mnohem širší, a že je to skvělý tandem pro všechny, kteří hledají lehké kolo pro nejrůznější použití. Některé dvojice jej používají pro relativně krátké jednodenní výlety, jiní v terénu a další zase během dlouhých transkontinentálních cestách.

Je to jednoduše náš nejuniverzálnější tandem, který jsme schopni vybavit různými druhy řazení, brzd, plášťů, nosičů a dalšího vybavení. S řadou Shimano Alivio a 3×8 rychlostmi, nebo se 14-ti rychlostním zadním nábojem Rohloff je to skvělý tandem pro dlouhé cesty. S plášti Schwalbe Big Apple, případně s odpruženou přední vidlicí, je to velmi pohodlné dvojkolo a pokud použijete komponenty Deore, či Deore XT, pořádné přední odpružení a MTB pláště, můžete se s chutí zakousnout do horských kilometrů.

Napište si o ceník, případně se na cokoliv zeptejte. Jsme vám k dispozici. 

7 Comments:

 1. Pingback: Ve třech až k Severnímu moři - Tandemservis.cz

 2. Pingback: Realizace – ICE`n FIRE skládací pro cestování - Tandemservis.cz

 3. František NOVOTNÝ

  Dobrý den
  Prosím o zaslání ceníku na Vaše tandemy.
  Díky

 4. Dobry den,prosim o zaslanie cennika na Vaše tandemy. dakujem

 5. Prosim o nabidku na skladaci tandem s prevodovkovym nabojem – zena 160 cm muz 180 cm A termin dodani Dekuji PR

 6. Dobrý den , prosím o zaslání ceníku tandemů, máte někde blízko Prahy prodejce ?

 7. škyrta slavomír

  Chcem Vás požiadať o info. Aké máte skúsenosti s prestavbou tandemu na elektro pohon.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Captcha *