Tříkolky

Naše tříkolky nejsou vyráběny jen pro závodní účely, ale také pro kratší či delší výletování, nebo případně každodenní použití. Jezdci, kteří potřebují tříkolku jsou většinou lidé s nejrůznějším postižením. Každou tříkolku stavíme na zakzku přesně podle požadavků zákazníka a dle jeho potřeb. Stejně tak i komponenty je možno vybrat z velmi široké nabídky.

Tříkolky Tandemservis stavíme zpravidla s koly velikosti 26″ a rozchodem zadních kol 80cm, ale postavit můžeme i závodní verzi RS s koly velikosti 700c a na přání je možné vyrobit tříkolku i s rozchodem 90cm.

Výhodou 26″ kol je jejich robustnost a dlouhá životnost. Mouhou být obuta jak do tenkých a hladkých plášťů, tak do zubatých horských pneumatik. Vpředu klidně může být osazena odpružená vidlice. Jak již bylo napsáno, výběr komponentů a doplňků je poměrně široký. Stačí si napsat o ceník.


upright trike or tricycle not only for touring or racing purposes

Tandemservis JUMBO / JUMBO RS
Rám pro verzi JUMBO a JUMBO RS jsou v podstatě stejné, jen komponentové vybavení se liší. Tuto tříkolku můžete mít v turistické verzi s 26″ koly a přední odpruženou vidlicí, nebo třeba se silničními koly 700c, berany a lehkým závodním vybavením.

Oba rozchody zadních kol možné. A to jak 80, tak 90 cm.

 


uprigh tricycle or trike for touring or for racing as well

Tandemservis NAJA / NAJA RS
Tříkolka s dámským rámem, která je dostupná jak v turistické, tak silniční závodní verzi. Komponenty mohou být vybrány, z našeho ceníku, o který si můžete napsat, nebo zavolat. Podle toho, jak je tříkolka osazena, je vhodná buď pro rychlé silniční ježdění, nebo pohodové výlety v okolí. Stejně tak je vhodná i pro mentálně postižené lidi, kteří mají problém sednout si na tricykl s klasickým rámem.

Dostupná v obou šířích rozchodu.

 


Tandemservis Naja U is a trike with low step frame - tricycle

Tandemservis NAJA U
Velmi populární tříkolka s nizkým nástupním rámem pro jednoduché nastupování a vystupování. Rám je dostatečně tuhý pro  běžné ježdění po silnicích, ale výlety do terénu moc nedoporučujeme. Pro pravidelné jízdy po lesních či polních cestách bychom raději volili tricykl JUMBO či NAJA.


2 Comments:

  1. Dobrý deň,
    Poprosim cenu na NAJA U a tandem trojkolo s elektropohonom.

    Ďakujem

  2. Dobrý den, zajímala by mě cena tříkolek….děkuji Michaela

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Captcha *